Yandex Reklamları

YANDEX REKLAMLARI NEDİR?

Türkiye’de son dönemlerde Yandex arama motoru kullanımı da popüler bir hale gelmiştir. Yandex dünyada en çok kullanılan arama motorları arasında 7. sıradayken, Rusya’da ise 1. sırada yer alıyor. 2011 yılı itibariyle de Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir. Google son zamanlarda internet reklamcılığı alanında attığı büyük adımlar ile aynı oranda Yandex reklamları da büyük gelişmeler kat etmiştir.

Yandex Direct; Google Adwords gibi çalışma gösteren bir uygulamadır. Yandex reklamları ile internet reklamcılığı alanına yeni bir soluk gelmiştir. Yandex Direct ülkemizde her ne kadar çok kullanılıyor olmasa bile günden güne daha popüler hale gelmeye başladı. Yandex, Türkiye’de aylık iki milyon tekil ziyaretçiye ulaşmıştır. Önümüzdeki beş yıl içerisinde Türkiye pazarının %25-30’luk kısmını oluşturacak.

NEDEN YANDEX REKLAMLARI?

Google arama motoruna rakip olarak Yandex görülmektedir. Yandex’te de üst sıralarda yer almak için Yandex reklam servisinden yararlanılması gerekiyor. İlerleyen zamanlarda Google’u geçmesi durumunda diğer firmalardan geri kalmamak için şimdiden yerinizi alın!

Yandex reklamları bunun yanı sıra; üst sırlarda yer almanız, daha fazla kullanıcıya ulaşmanız, yeni müşteriler edinmek ve satışları artırmak için güzel bir reklam aracıdır. Yandex reklamları yayınlarken aynı zamanda ne durumda olduğunuzu ve nasıl etki ettiğini de ölçebiliyorsunuz. Yani reklamlarınızın ne kadar ziyaretçi çektiğini her zaman uygulama üzerinden bileceksiniz. Hedeflerine göre istediğiniz zaman ayarlınızda değişiklik yapma şansınız da bulunuyor.

1 ELMA İLE YANDEX REKLAMLARI

Yandex reklamları da Google reklamlarında olduğu gibi profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Doğru hedef kitleye ulaşmak, firmanızı Yandex kullanıcıları arasında bilinir bir hale getirmek için neden hala bekliyorsunuz?

1 Elma uzman kadrosu ile sizler için Yandex reklamları oluştursun… Başta Türkiye olmak üzere birçok farklı ülkede Yandex reklamları çalışmasını sürdürüyoruz. Siz de mutlu müşterilerimizin arasında yerinizi alın… Tek yapmanız gereken iletişim numarasından bizlere ulaşmaktır.